Web Analytics

Серед нещодавніх візитерів Коломойського був Кернес — «Схеми»

Журналісти проекту «Схеми» зафіксували, хто з українських політиків і підприємців останнім часом приїжджав до бізнесмена Ігоря Коломойського, який підтримує кандидата в Президенти України Володимира Зеленського. Серед гостей був Харківський міський голова Геннадій Кернес. За словами Коломойського, вони зустрілися на каву під час поїздки Кернеса в Ізраїль з медичних питань.

У сюжеті проекту «Радіо Свобода» «Схеми», оприлюдненому 17 квітня, зазначається, що Ігор Коломойський наразі мешкає у передмісті Тель-Авіва. Журналісти від початку квітня фіксували, хто з українських політиків і підприємців відвідував бізнес-центр у місті Герцлія, де, за даними «Схем», розташований офіс Коломойського.

Серед людей, яких називають «Схеми» — народні депутати Андрій Шипко і Віталій Хомутиннік («Відродження»), співвласник студії «Квартал 95» Тімур Міндіч, бізнесмени Михайло Кіперман і Павло Фукс, генеральний директор телеканалу «1+1» Олександр Ткаченко, Харківський міський голова Геннадій Кернес.

Фото: radiosvoboda.org

Візит Кернеса Ігор Коломойський пояснив журналістам «бажанням разом випити каву»:

« — Також сьогодні до вас приїхав пан Кернес.

— Пан Кернес приїхав не сьогодні і не до мене. А приїхав у своїх медичних питаннях. А ми з ним давно не бачились, просто вирішили випити кави».

За інформацією «Схем», Геннадій Кернес прилітав до Ізраїлю на один день.

Коломойський підтвердив, що до нього приїжджали депутати із групи «Відродження», але зустріч із Шипком він пояснив «своїми локальними бізнесовими інтересами» в окрузі, який представляє нардеп. Коментуючи візити Олександра Ткаченка, Коломойський заявив, що той приїхав у своїх «сімейних справах». Щодо зв’язків з Тимуром Міндичем сказав, що має з ним спільний «невеликий бізнес».

Ігор Коломойський також зазначив, що хоче, щоб Володимир Зеленський став Президентом України. «Так, я хочу, щоб він став президентом», — сказав бізнесмен, обоворюючи стої стосунки з кандидатом.

Перед другим туром президентських виборів мер Харкова Геннадій Кернес повідомив, що, як і раніше, висловлює підтримку Петру Порошенку, а з кандидатом Володимиром Зеленським ще не спілкувався.

Читайте MediaPort у Telegram