Web Analytics

Селищного голову на Харківщині підозрюють у привласненні коштів на ремонт доріг

За попередніми підрахунками, збитки складають близько 200 тис. грн. Посадовця відсторонили від посади.

За попередніми підрахунками, збитки складають близько 200 тис. грн. Посадовця відсторонили від посади.

Підозрюваний — голова одного з селищ міського типу на Харківщині, повідомили у прес-службі прокуратури Харківської області. Якого саме — не уточнюють.

Посадовця підозрюють за трьома статтями Кримінального кодексу України: в заволодінні майном шляхом зловживання службовим становищем, службовим підробленням і використанням завідомо підроблених документів за попередньою змовою групою осіб (ч. 3 ст. 191, ч. 2 ст. 28 ч. 1 ст. 366, ч. 2. ст. 28 ч. 4 ст. 358).

Слідчі стверджують, що селищний голова і директор комерційної дорожньо-будівельної фірми розробили та реалізували схему привласнення бюджетних коштів.

«За даними слідства, підозрюваний у змові з директором ТОВ вніс до офіційних документів неправдиві дані щодо виконаних робіт з ремонту доріг. Насправді автошлях відремонтували тільки «на папері». Фактично жодних робіт не проводилося. Більш того, «лагодили» дорогу, яка мала якісне покриття та навіть не потребувала ремонту», — кажуть у прокуратурі.

За попередніми підрахунками, збитки через сфальшований ремонт склали майже 200 тис. грн.

Селищному голові повідомили про підозру і відсторонили від посади.

За даними прокуратури, директор фірми наразі переховується. Вирішується питання щодо оголошення його у міжнародний розшук.

Читайте MediaPort у Telegram