Web Analytics

Ryanair анонсує авіарейси з Харкова

Рейси за маршрутом «Харків-Краків» стартують у червні, «Харків-Вільнюс» — у жовтні. За обома напрямками перельоти виконуватимуться двічі на тиждень.

Про нові напрямки повідомила сьогодні під час брифінгу менеджер з продажу і маркетингу Ryanair в центральній, східній Європі та на Балканах Ольга Павлонка.

«Ryanair радий повідомити про подальше розширення українського ринку з додаванням Харкова як третього аеропорту від того часу, як наша компанія вперше офіційно прибула в Україну минулого року. Це зростання забезпечить послугами 1,4 мільйони клієнтів в аеропортах Харкова, Києва і Львова та сприятиме появі понад 1050 додаткових робочих місць у регіонах», — розповіла вона.

У червні стартують рейси Харків-Краків (Польща), у жовтні — Харків-Вільнюс (Литва). За обома напрямками перельоти виконуватимуться двічі на тиждень.

Бронювання квитків (до березня 2020 року) вже відкрито. На сайті Ryanair квитки на рейси Харків-Краків наразі пропонують з 17 червня (щопонеділка і щоп’ятниці), на рейси Харків-Вільнюс — з 27 жовтня (щосереди та щонеділі).

«На честь відкриття ми зробити знижку: місце коштує від 14,99 євро на подорожі в квітні та травні, бронювання доступні до півночі четверга, 28 березня», — додала Павлонка.

Фото: Facebook/ryanair

Перельоти з Харкова до Кракова також планує авіакомпанія Wizz Air. Рейси стартують на початку серпня і виконуватимуться двічі на тиждень: щопонеділка і щоп'ятниці.

Нові регулярні рейси з Харкова також запускає авіакомпанія SkyUp Airlines. Наприкінці травня стартують перельоти до Ріміні (Італія), Барселони (Іспанія), Ларнаки (Кіпр) і Кутаїсі (Грузія).

Читайте MediaPort у Telegram