Web Analytics

Розведення сил: силовики обіцяють адекватно відреагувати у випадку порушень

У МВС та Збройних сил достатньо сил для захисту рубежів в районі Золотого, стверджують посадовці. 

«У МВС вистачає спроможностей для забезпечення публічної безпеки. У випадку порушення противником домовленостей про розведення військ, у МВС вистачить сил та засобів вчасно і адекватно відреагувати на загрозу», — цитує пресслужба МВС главу відомства Арсена Авакова

У Золотому, де сьогодні розпочався процес розведення сил і засобів, цілодобово працюють посилені гвардійцями патрулі Нацполіції, зазначають в МВС. Ситуацію там називають спокійною та контрольованою. 

Командувач об'єднаних сил Володимир Кравченко під час сьогоднішнього брифінгу також наголосив: військові готові обороняти цивільне населення в разі провокацій з боку противника. 

На питання, чому слідкувати за процесом розведення не запросили пресу, Кравченко відповів: «За процесом розведення слідкує Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ. Закінчимо процес, ми вас запросимо. Ви побачите, як відійшли, куди відійшли...». 

Керівник української сторони Спільного центру контролю та координації припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін Олександр Борщевський пригадав, як розведення відбувалося у Станиці Луганській. 

«Я наголошую, що з червня місяця, з початку відведення, розведення підрозділів в Станиці Луганській, в Станиці Луганській не відбулося жодного обстрілу. Чому? Ідея дуже проста: щоб військовослужбовці, які знаходяться на позиціях, фізично не бачили один одного... Територій ніяких не здано. Але військовослужбовці один одного не бачать», — сказав Борщевський. 

За його словами, мета керівництва держави — розвести війська по всій лінії зіткнення.