Російські окупанти знищили храм ПЦУ під Харковом

У селі Руські Тишки під Харковом, яке до початку вересня було під окупацією, російські військові спочатку пограбували Архангело-Михайлівський храм ПЦУ, а під час відступу — спалили. Громада села і благодійники хочуть відбудувати церкву після війни.

Про знищення храму повідомили у Харківській єпархії Православної церкви України.

За її інформацією, на початку окупації військові РФ та місцеві колаборанти пограбували Архангело-Михайлівський храм: зламали двері, винесли цінні богослужбові речі та ікони.

«Проте аж до кінця літа церковна споруда залишалася цілою, хоч перебувала на самісінькій лінії фронту. В останні дні перед втечею з північних районів Харківщини окупанти спалили храм ПЦУ», — кажуть у єпархії.

Фото: cerkva.kharkov.ua

Громада села і благодійники мають намір відбудувати церкву після війни.

Храм на честь архістратига Михаїла був розташований у котеджному містечку Удачино в Руських Тишках Циркунівської громади. Його освятили у 2018 році.


26 вересня від російського обстрілу в Куп'янську загорілися будівля церковної школи та крамниця. Полум’я поширилося на 500 кв. м, його гасили більш ніж п’ять годин. Будівлю Свято-Миколаївського храму вогнеборцям вдалося врятувати. 

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.