Web Analytics

Російські окупанти обстріляли Дворічну: загинули двоє жінок, одна поранена

Внаслідок обстрілу селища Дворічна у Куп'янському районі є загиблі та поранена.

Про це повідомив голова Харківської ОВА Олег Синєгубов

«Ворог продовжує обстрілювати з артилерії смт Дворічну Куп‘янського району. За попередньою інформацією, внаслідок обстрілу приватних будинків загинули дві жінки 59 та 64 років. Ще одна 63-річна жінка отримала поранення, її госпіталізовано», — йдеться в Telegram-каналі Синєгубова.

З Куп'янська та Куп'янського району евакуація триває постійно, нагадав «МедіаПорту» директор Департаменту соцзахисту населення Юрій Шпарага. Людям рекомендують залишити небезпечні місця, виїхати до Харкова, інших районів області або за межі Харківщини, де їм нададуть житло. 

«Якраз сьогодні зранку ми проводили поселення з села Дворічанської громади. Було дві родини, які приїхали до Харкова. Евакуацією займається Департамент цивільного захисту, все сходиться туди і до ДСНС. Інформацію людей фіксують. Хто хоче залишити своє помешкання і виїхати, усіх вивозять. Вони приїжджають до Харкова. Хтось їде далі, хто не має бажання, ми селимо у Харкові. Якщо люди маломобільні і потребують стороннього догляду, таких немало, поселяємо їх в інтернатні комунальні установи, геріатричні пансіонати. Частину людей ми евакуювали за межі області. І у Харківській області такі можливості є, місць небагато, але є», — пояснює Юрій Шпарага. 

«Звісно, краще виїхати. Сьогодні розмовляю з людьми: кажуть, вчора будинок ще був цілий, а сьогодні снаряд розірвався, вікна вилетіли, даху немає. Село у Дворічанській громаді», — додав керівник департаменту. 

Раніше окупанти вкотре обстріляли Куп'янськ: фоторепортаж.

Ворог продовжує обстрілювати з артилерії смт Дворічну Куп‘янського району.
За попередньою інформацією, внаслідок обстрілу приватних будинків загинули дві жінки 59 та 64 років. Ще одна 63-річна жінка отримала поранення, її госпіталізовано.