Web Analytics

Роботи та капоейра: харків’ян запрошують на сімейний фестиваль «Коло знань»

Освітній захід «Коло знань» відбудеться 14 вересня на території спорткомплексу «Зірка» (вулиця Динамівська, 3а).

Організатори — платформа культурних ініціатив Parade Fest — називають подію «культурним рейвом для всієї сім’ї».

О 13.00 розпочнуться освітні майстер-класи та лекції для дітей і дорослих. У програмі — шовкографія, робототехніка, «Маленький гараж», капоейра, малювання, інтерактивна музична зона, плейбек-театр і театр у картонній коробці.

Одночасно розпочне роботу відкрита бібліотека.

О 17.00 відбудеться концерт сучасної академічної музики від виконавців харківського оперного театру.

На 17.30 заплановані презентації дитячих освітніх програм від «Дитячої школи архітектури» та школи рекламних комунікацій «Багаж».

О 18.30 стартує дискусійний блок: обговорення питань контролю і насилля у суспільстві. У ньому візьмуть участь представники поліції та правозахисних організацій.

На 20.00 запланований показ вистави сучасного театру на великому екрані.

О 22.00 стартує діджей-сет словацького композитора Еріка Панчі.

Вхід — безкоштовний.

Команда «Кола знань» пояснює: цей захід — десять подій в одній, і одна — про вибір.

«Ви можете вибирати майбутнє для своєї дитини. Ви можете дозволити дитині вибирати те, що їй цікаво. Ви можете послухати дискусію про безпеку спокою та загрози контролю і вибрати, із чим погоджуватися. Ви можете вибрати — академічна музика або діджей, диван або газон, книжки або спілкування, результат або процес. Спостерігати або діяти», — кажуть організатори.

Проект виконується за підтримки Агенції США з міжнародного розвитку (USAID).

Фото: Parade Fest

З 18 до 23 вересня та ж команда проводитиме в Харкові театрально-урбаністичний фестиваль Parade Fest. Цього року він включатиме три програми: театральну, освітню та урбаністичну.

Освітня програма включатиме лекції про сучасну культуру, театр, урбаністику та їх перетин. Своїм досвідом ділитимуться німецький режисер Макс Шумахер, психологиня Ярослава Матвейчук, австрійський композитор Нік Акорн та інші експерти (більш детальний список — на сайті фестивалю).

До театральної програми включили вистави та перфоманси театрів з різних країн. Серед них – харківський театр «Нєфть», Львівський академічний театр імені Лесі Українки, театр з Праги Relikty тощо.

В урбаністичній програмі — концерти гуртів, які створюють музику експериментальних напрямків: Zapaska, Shamanic Technology, «Мантра Керуака», BRAT тощо. Також запланована всеукраїнська конференція Urban Sketchers Camp Ua.

Фото: Facebook/Parade Fest

«Чи безпечно ви почуваєтеся у власному місті? Чи вірите ви, що можливо займатися мистецтвом в Україні? Як часто ви відганяєте від себе думки про війну? Питання, яких ми звикли уникати, проблеми, які не хочемо бачити, біль, який не хочемо проживати — це досліджує наш фестиваль. І ми впевнені, що шукати відповіді треба разом»‎, — розповідає програмна директорка Parade Fest Вероніка Склярова.

Детальну інформацію також можна знайти на сторінці фестивалю у Facebook.

Читайте MediaPort у Telegram