Web Analytics

«Рішучі дії по знищенню ворога в районі Соледара»: Зеленський подякував «Кракену»

Президент України Володимир Зеленський відзначив дії військовослужбовців спецпідрозділу Головного управління розвідки Міністерства оборони України Kraken, сформованого добровольцями з Харкова.  

Глава держави висловив подяку воїнам у зверненні 13 січня. 

«Важка битва за Донеччину триває. Битва за Бахмут і Соледар, за Кремінну, за інші міста й села сходу нашої держави триває. Хоча ворог і зосередив найбільші свої сили саме на цьому напрямку, наші воїни — Збройні cили України, усі сили оборони й безпеки — захищають державу. Я дякую кожному солдату, сержанту й офіцеру бригад та інших армійських підрозділів, які хоробро і стійко виконують поставлені завдання! Дякую бійцям підрозділу «Кракен» за рішучі дії по знищенню ворога в районі Соледара! Дякую воїнам Інтернаціонального легіону ГУР МО та підрозділу «Шаман», які мужньо обороняють Бахмут!» — сказав Зеленський. 

Президент додав: те, як гризуться між собою окупанти «за те, кому приписати якесь тактичне просування — це чіткий сигнал невдачі для ворога і це ще один стимул для нас усіх, щоб більше тиснути на окупантів і щоб завдавати ворогу більших втрат».