Web Analytics

Рейс Барселона-Харків авіакомпанії SkyUp затримується більш ніж на добу

Рейс Барселона-Харків, за інформацією авіакомпанії SkyUp, затримався через технічну несправність. Літак обіцяють підготувати до 11.00 за київським часом.

Рейс PQ 748 авіакомпанії SkyUp Airlines мав вилетіти до Харкова 19 червня із 182-ма пасажирами на борту, передає NV.ua. Проте літак затримався через несправність системи зв’язку.

Після тривалого очікування в аеропорті Барселони пасажири почали скандувати: «Хочемо додому!» Відеозапис протесту проти затримки рейсу розмістили у соціальних мережах.

Представники SkyUp Airlines повідомили, що рейс буде готовий до відправлення, «щойно проблему буде усунено». Пасажирам надали воду, сендвічі та розмістили у трьох готелях.

За даними онлайн-табло на сайті міжнародного аеропорту «Харків», спочатку планувалося, що літак прибуде 20 червня о 1.25, проте через затримку його очікували 21 червня о 16.40.

У розкладі перельотів на сьогодні рейсу з Барселони наразі ще немає.

Скріншот: hrk.aero

В авіакомпанії SkyUp Airlines вибачилися за затримку і пояснили її безпековими причинами.

«Система внутрішнього зв'язку між кабіною пілотів і бортпровідників виявилася несправною. Згідно правил «Боїнгу», за таких умов не можна злітати, — йдеться в коментарі на сторінці авіакомпанії у Facebook. — Пілоти знаходяться за броньованими дверима. До них не можна потрапити з салону. Звернутися до них можна лише через через спеціальну систему. Якщо у салоні літака щось трапиться, а ця система несправна, провідники не зможуть зв’язатися з пілотами і навпаки».

У SkyUp кажуть, що систему довелося «збирати наново»: одну частину для неї везли з Амстердаму, другу відправили з України.

За даними авіаперевізника, технічний відділ аеропорту Барселони обіцяє, що літак буде готовий до 10.00 за місцевим часом (11.00 за київським часом).

UPD Пізніше рейс знову відтермінували — до 13.00. 

Скріншот: facebook.com/skyup.aero/

SkyUp Airlines запустила рейси до Барселони у травні. 

Наразі авіакомпанія скаржує рішення Баришевського районного суду Київської області, який призупинив її ліцензію. У SkyUp запевнили, що попри рішення суду всі рейси виконуються за графіком, підстав для припинення перельотів немає.

У червні SkyUp почала виконувати рейси з Харкова до Парижа. Спочатку анонсувалося, що рейси виконуватимуться з 11 червня двічі на тиждень, щовівторка та щоп'ятниці. Пізніше стало відомо, що авіакомпанія змінила розклад. Дату запуску перенесли на 14 червня та залишили один рейс на тиждень щоп'ятниці. 

Читайте MediaPort у Telegram