Рекордне «замінування» в Харкові: вибухівки не знайшли

Після чергового повідомлення про замінування силовики перевіряли аеропорт, лікарні, житлові будинки — загалом 31 об’єкт.

Про вибухівку, нібито закладену у 23 житлових будинках, семи медичних закладах та аеропорті, правоохоронцям повідомили вранці 3 червня. Перевірку завершили близько 21.00, жодних небезпечних пристроїв або речовин не знайшли, розповідають у відділі комунікації Головного управління Національної поліції в Харківській області.

Вибухотехніки та кінологи оглянули близько 73 тис. кв. м будівель і території навкруги, евакуювали 233 людину.

«Повідомлення зареєстровані у Журналі єдиного обліку заяв і повідомлень територіальних відділів поліції. Вирішується питання щодо кваліфікації події за Кримінальним кодексом України», — кажуть у поліції.

Масові повідомлення про замінування об'єктів на Харківщині надходять до правоохоронців з 21 квітня. Вибухівку шукали в готелях, торговельних центрах, школах, університетах і коледжах, районних адміністраціях, на заводах тощо. Жодних небезпечних предметів правоохоронці не знайшли.

Читайте MediaPort у Telegram

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.