Рада призначила інавгурацію Зеленського на 20 травня

Депутати Верховної Ради призначили дату урочистого засідання парламенту з нагоди складання присяги новообраним Президентом України Володимиром Зеленським.

Дату урочистого засідання обрали сьогодні під час ранкового засідання парламенту. За проект постанови №10270-2, який подав позафракційний депутат Віталій Купрій, проголосували 315 парламентарів. Двоє — Олег Барна й Ігор Артюшенко з фракції «Блоку Петра Порошенка» — були проти. Ще 15 утримались, 60 не голосували.

Фото: Twitter/verkhovna_rada

«Верховна Рада 315 голосами призначила проведення урочистого засідання Верховної Ради, присвяченого складенню присяги Українському народові новообраним Президентом України на 10.00 20 травня», — йдеться в повідомленні на сторінці Верховної Ради у Twitter.

Постанова №10270-2 набирає чинності з моменту ухвалення.

Загалом до парламенту надійшло сім проектів постанов з різними датами інавгурації.

У другому турі виборів Президента України Володимир Зеленський отримав 73,22% голосів. Діючий президент Петро Порошенко — 24,45%.

Переможець виборів на зустрічі з лідерами парламентських фракцій пропонував провести інавгурацію 19 травня. Потім він повторив свою пропозицію у відеозверненні. В Адміністрації Президента у відповідь заявили, що для Петра Порошенка прийнятна будь-яка дата інавгурації, яку призначить Верховна Рада.

Читайте MediaPort у Telegram

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.