Web Analytics

«П'ять важливих питань»: Зеленський анонсував всенародне опитування у день виборів

Президент України Володимир Зеленський оголосив про проведення 25 жовтня, у день голосування на місцевих виборах, всенародного опитування, на якому громадянам запропонують відповісти на п'ять запитань.

Звернення Зеленського з анонсом опитування розмістили сьогодні на сторінках глави держави у соціальних мережах.

«Привіт! Так, я звертаюсь саме до тебе. Пам’ятаєш, як ми разом писали мою передвиборчу програму, щоб втілювати те, що дійсно потрібно саме тобі, кожному громадянину України? Це була демоверсія народовладдя, а його реальне запровадження стало нашою з тобою метою», — сказав президент

Наразі, зазначив він, парламент готується закріпити цей механізм на законодавчому рівні.

«25 жовтня на виборчій дільниці я задам тобі п'ять важливих запитань про те, що ми обговорюємо на вулиці, на кухні та в інтернеті, про що сперечаємося з друзями, батьками або таксистами, про те, що раніше в нас ніколи не питали, — продовжив Володимир Зеленський. — П'ять важливих запитань, щоб дізнатися твою думку. Не політиків з високих кабінетів, не «незалежних» експертів з телешоу, не агентів інших держав – ні. Чи не вперше в історії Незалежності ми запитаємо: «А що думаєш ти?»

«Чому твоя відповідь важлива? Тому що буде так, як вирішиш ти, тому що Україна – це ти. Неділя, 25 жовтня. Приходь і вирішуй», — додав президент.

Водночас, Зеленський не уточнив, про які саме питання йдеться.

«Про це пізніше», — сказав він.

25 жовтня відбудуться вибори до місцевих органів влади. Українці обиратимуть депутатів сільських, селищних, міських рад територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів.