Web Analytics

Проблеми з опаленням на Павловому Полі: у міськраді назвали ситуацію керованою

Мешканці харківського району Павлове Поле скаржаться на проблеми с опаленням. У міськраді назвали ситуацію «складною, але керованою».

На сайті міської диспетчерської служби «1562» станом на 21 січня вказано понад 150 заявок з приводу неякісного опалення на Павловому Полі.

Зокрема, проблеми з опаленням виникла у будинках в районах вулиць Дерев’янка, 23 Серпня, Космонавтів, Сумгаїтської тощо.

Скріншот: 1562.kharkov.ua

У Харківській міськраді запевнили, що робота з відновлення теплопостачання проводиться цілодобово, та назвали ситуацію «складною, але керованою».

За словами секретаря Харківської міської ради Ігоря Терехова, аварійна ситуація на Павловому Полі виникла через неякісну підготовку КП «Харківські теплові мережи» до опалювального сезону.

«Підбиваючи підсумки фінансування минулого року, можу сказати, що на «Харківські теплові мережі» було виділено безпрецедентні суми. Це близько 3 млрд грн — з міського бюджету та Світового банку. Як я вже казав, підприємство стало своєрідною «чорною дірою», — зазначив Терехов.

На думку секретаря міськради, ситуацію має виправити нове керівництво «Тепломереж».

«Ситуація не з легких, але ми цю проблему усунемо. Новий кризовий менеджер, який буде призначений на «Харківські теплові мережі», з нашою допомогою цю ситуацію повністю вирівняє», — зазначив Терехов.

Нового генерального директора «ХТМ» планують представити вже найближчим часом. За словами секретаря міськради, це буде «грамотний керівник з великим досвідом виведення підприємств із кризових ситуацій».

Ігор Терехов. Фото: city.kharkov.ua

5 січня Ігор Терехов заявив, що звільняє гендиректора «Тепломереж» Сергія Андрєєва, який очолював підприємство протягом 10 років. Секретар сказав, що йому «набридла ситуація, що склалася у тепломережах: через розриття, забезпечення будинків теплом, гарячою водою».

Терехов також заявляв, що підвищувати тарифи на опалення і гарячу воду в Харкові поки не планують.