Про призначення податкового КАТа

Як раніше згадувалося, КАТ - Кодекс Азарова/Тігіпка.

Хотів поділитися своїми враженнями і аналізом подій, що висвітлюються в українському медійному просторі. Не знаю, про яке повернення совєцького союзу говорять на круглих столах представники Бєлгородської та Харківської областей, а також для чого проводять дні “Московської області в Харкові”, з якою метою російські чиновники нагороджують добкіних-остапчуків орденами дружби.

Але те, що потребує прискіпливої уваги суспільства, має наступні формулювання.

Федеральна міграційна служба РФ проводить активні перемовини з Міністерством праці та соцполітики України про залучення трудових мігрантів з України. Тобто Росія стимулює міграцію українців до Росії, а Уряд Азарова/Тігіпка через зловісний КАТ у тому числі, їм активно допомагають.

Відкривається ще одна сторінка, яка аргументує надмірну активність Партії Регіонів в проштовхуванні Податкового кодексу. Полягає вона в тому, що московські господарі дали своїм васалам завдання ухвалити такий податковий кодекс ,який змусить вільних сьогодні українських підприємців шукати бодай якої роботи. Найперше, де будуть шукати - найближче зарубіжжя. Для Галичини то буде Польща, для Слобожанщини - Росія.

Не хочеться вже і згадувати про затерте регіоналівське гасло “Україна для людей”. Але для українців Партія Регіонів якось дуже активно шукає майбутню долю. Тільки чомусь українці повинні жити поза межами України.

Детальніше в заяві, яка на партійному сайті: http://www.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/018072/

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.