Web Analytics

Призупинення дії тарифів: Харківська міськрада вважає рішення політичним

Рішення Харківського окружного адміністративного суду про призупинення дії нових тарифів в наземному і підземному міському електротранспорті є політичним, заявив заступник Харківського міського голови Євген Водовозов. За його словами, виконати їх у короткі терміни технічно неможливо. У міськраді готуються до оскарження.  

Заява Євгена Водовозова опублікована на сайті міськради. Це перша офіційна реакція міськради на вчорашнє рішення суду

«У мене немає сумнівів, що це політичні рішення. Там немає ніякої економіки. Просто стояло питання — до чого причепитися. За надуманими приводами підміняються поняття роз'яснень Державної регуляторної служби. У законі прописано, що саме цей орган дає роз'яснення до закону, а у нас є їх роз'яснення, що ми вчинили правильно. Але рішення суду зовсім інші, нехай це залишається на совісті суддів, які їх ухвалили. Ще раз повторюся — це чисто політичні рішення», — цитує прес-служба Водовозова.

В чому саме полягає політика, не сказано. 

За його словами, оприлюднена тільки резолютивна частина рішень, «самого обґрунтування нікому не надали».

Виконати рішення суду і скасувати дію нових тарифів міськрада не може технічно, заявив Водовозов. 

«Навіть якщо дуже захотіти, це неможливо виконати в короткі терміни. Наприклад, неможливо фізично замовити для електротранспорту разові квитки. Вони друкувалися не в Харкові, і невідомо, чи готова друкарня їх випустити. Також метрополітен не може просто взяти і вночі переключитися. Підготовка підприємства до переходу на новий тариф проходить за кілька тижнів до цього. Необхідно підготувати всю систему, протестувати її. Також спеціально для цього готують обслуговуючий персонал та інше», — зазначив віце-мер.

Міськрада має намір оскаржити рішення суду найближчим часом. 

Читайте також: 

  • Суд призупинив дію нових тарифів у електротранспорті Харкова
  • Прокуратура порушила справу через невиконання рішень суду міськрадою щодо тарифів