Web Analytics

ППО для Харківщини: облрада звернулася до Зеленського

Обласні депутати ухвалили звернення щодо передачі Україні систем Patriot.

Про це повідомила пресслужба Харківської обласної ради.

«Шановний пане Президенте України, просимо Вас на засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України розглянути питання про зміцнення протиповітряної оборони Харківської області та інших регіонів України та ініціювати звернення Конгресу до урядів країн — членів НАТО щодо зміцнення системи оборони України для захисту наших громадян та погодження передачі ЗРК MIM-104 Patriot Україні», — йдеться у прийнятому 11 квітня зверненні.

У тексті повідомляється, що обстріли практично знищили в Харківській області всі об’єкти критичної інфраструктури та життєзабезпечення. 

«Харківська область межує з російською федерацією, тому мешканці регіону, особливо прикордонних населених пунктів, постійно ризикують своїм життям. Ворог систематично й цілеспрямовано намагається зрівняти з землею наші міста та села, і Харківщина — воюючий регіон, який боронить східні кордони України, залишається беззахисною», — сказано у зверненні.

Саме наявність зенітно-ракетних комплексів Patriot або подібних систем зможе створити дієвий повітряний щит для захисту населення, вважають в облраді.

У вечірньому зверненні 4 квітня Президент сказав, що військові та дипломати працюють над тим, аби забезпечити системами ППО найвразливіші для ракетних і дронових атак регіони. 

Читайте також: Посилення ППО, захист енергетики, фортифікації: Зеленський 9 квітня відвідав Харківщину 

Чільне фото: ілюстративне/Харківська обласна рада/Facebook

Блок новин за темою