Пожежа у Запоріжжі: працівнику інфекційної лікарні оголосили підозру

Працівнику Запорізької обласної інфекційної лікарні, де 3 лютого під час пожежі загинули четверо людей, повідомили про підозру в порушенні правил безпеки.

Підозрюваний — завідувач господарсько-обслуговувального персоналу медзакладу, повідомили у Головному управлінні Нацполіції в Запорізькій області.

«Встановлено наявність достатніх доказів для повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення завідувачу господарсько-обслуговувального персоналу лікарні, 1956 року народження», — кажуть правоохоронці.

Заданими слідства, працівник порушив ст. 15 закону «Про охорону праці» та посадову інструкцію — «не зупинив роботу обладнання з виконання робіт з підвищеною небезпекою, що створило загрозу життю та здоровʼю людей». Внаслідок цього під час проведення кисневої терапії сталося загоряння. 

4 лютого співробітнику лікарні оголосили підозру за двома статтями Кримінального кодексу України: ч. 2 ст. 270 (порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки, що спричинило виникнення пожежі та загибель людей) та ч. 2 ст. 272 (порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою на підприємстві особою, яка зобов’язана їх дотримувати, що спричинило загибель людей).

Наразі вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу.

Фото: zp.npu.gov.ua

Пожежа в інфекційній лікарні в Запоріжжі сталася ввечері 3 лютого. Загинули чотири людини — троє пацієнтів і лікарка. Причиною пожежі вважають вибух апарату штучної вентиляції легень.

5 лютого в Запорізькій області оголошено Днем жалоби в памʼять про загиблих.

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.