Web Analytics

Повідомлення про замінування в регіонах України надходять з РФ — Аброськін

Минулої доби повідомлення про замінування перевіряли у 12 містах України. Силовики евакуювали 32 тисячі людей.

10 травня до правоохоронців надійшло 37 неправдивих заяв про замінування 337 об`єктів у різних регіонах, повідомив заступник голови Національної поліції В’ячеслав Аброськін на своїй сторінці у Facebook.

Вибухівку шукали в Києві, Харкові, Дніпрі, Львові, Луцьку, Рівному, Запоріжжі, Миколаєві, Полтаві, Черкасах, Одесі, Генічеську. Силовикам довелося перевіряти 77 закладів швидкого харчування, 18 торговельних центрів, 16 житлових будинків, шість гіпермаркетів, п’ять станцій київського метрополітену тощо.

Загалом поліція евакуювала понад 32 тисячі людей.

За словами Аброськіна, такі повідомлення надсилають, щоб дестабілізувати ситуацію.

«Вже можна сказати, що більшість повідомлень про замінування надходили на електронні адреси різних організацій та підприємств з поштового сервісу з присвоєною ІР-адресою у вказаний часовий період, яка належить ТОВ, що зареєстровано в Російській Федерації», — зазначив заступник голови Нацполіції.

Він додав, що правоохоронці змушені реагувати на кожне таке повідомлення.

У Харкові 10 червня вибухівку шукали в шести вишах. Жодних небезпечних пристроїв або речовин не знайшли.

Масові повідомлення про замінування об'єктів на Харківщині надходять до правоохоронців з 21 квітня. Вибухівку шукали в готелях, торговельних центрах, школах, університетах і коледжах, районних адміністраціях, на заводах тощо. У жодному випадку повідомлення не підтврдилося.

Читайте MediaPort у Telegram