Повернення проспекту Григоренка імені Жукова розглянуть на сесії 19 червня

Розпорядження міського голови Геннадія Кернеса про скликання на 19 червня 27 сесії Харківської міської ради оприлюднено сьогодні на сайті мерії.

У порядку денному — 75 питань включно з «Різне».

«Про розгляд електронної петиції» — №73 у порядку денному.

Початок сесії 19 червня о 10.00. 

Порядок денний сесії, оприлюднений 7 червня на сайті міськради

На розгляд депутатів винесуть електронну петицію № 4563 «Верните харьковчанам историю!» про повернення «декомунізованому» проспекту у Харкові імені Жукова, підтвердили «МедіаПорту» у прес-службі міськради.

У травні петиція, яку публічно підтримав Кернес, зібрала 5587 голосів.

Міська комісія з питань топоніміки та охорони історико-культурного середовища погодила ідею і рекомендувала винести ініціативу на розгляд сесії, а також підготувати пропозицію щодо увічнення пам'яті Григоренка, ім'я якого проспект носить зараз, у назві іншої вулиці. 

«За результатами розгляду питання комісією було рекомендовано внести згадану ініціативу щодо відновлення найменування проспекту Маршала Жукова на розгляд чергової сесії міської ради», — йшлося у відповіді на петицію. 

Коментуючи питання повернення імені Жукова проспекту Григоренка, Кернес наголошував: прийняття рішення — виключне право Харківської міської ради:

«Це виключне право Харківської міської ради, тому що ми з вами говоримо про Харків, міську раду. Як я вчиню, підпишу я чи накладу вето на це питання, я буду думати і дивитися. Але я зобов'язаний виносити на сесію Харківської міської ради питання, пов'язані зі зверненнями громадян і давати їм конкретну відповідь». 

Питання Жукова Харківський міський голова Геннадій Кернес почав коментувати за кілька тижнів до того, як заявив про участь у позачергових парламентських виборах

Після того, як 2 червня під час з'їзду «партії мерів» у Харкові противники з'їзду знесли бюст Жукову, Геннадій Кернес кілька разів згадав про намір повернути ім'я маршала проспекту Григоренка і пообіцяв відновити погруддя. 

З цим же меседжем він телефоном виступив в етері російського ток-шоу. 

Читайте такожЗаява Кернеса та Як Світлична відповіла на питання про намір перейменувати проспект 

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.