Порошенко прийшов на допит

Після того, як у Державному бюро розслідувань повідомили, що Порошенко не з'явиться на допит, колишній президент прийшов до будівлі ДБР. 

«Незважаючи на те, що ні я, ні мої представники жодного разу не отримували жодного документу по запрошенню, ми спілкуємось виключно з телеграм-каналом Портнова (колишній заступник глави Адміністрації Януковича — ред.), який у нас є представником ДБР, незважаючи на те, що сьогодні була міжнародна зустріч в мене призначена на 15 годину, я вимушений був перенести міжнародну зустріч і реагувати на ті інсинуації, які запускає пан Портнов, окремі представники ДБР, і сьогодні з'явитися сюди для того, щоб повністю спростувати потуги Портнова і його поплічників з Російської Федерації для того, щоб дискредитувати Україну. У них це точно не получиться», — сказав Порошенко і зайшов до будівлі ДБР.

Речниця ДБР Анжеліка Іванова згодом повідомила, що допит розпочався. 

«Всі готові, слідчий його зустрів, допит розпочався», — сказала Іванова. 

Раніше в ДБР повідомили, що до них надійшла заява від адвоката Порошенка з проханням про перенесення допиту на декілька тижнів. 

Колишній президент — свідок у справі щодо можливого ухилення від податків та подальшої легалізації доходів під час продажу «Заводу «Кузня на Рибальському». 

Події біля ДБР транслював телеканал «112-Україна»

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.