Web Analytics

Порошенко кличе Зеленського здавати аналізи у медпункт «Олімпійського»

Вранці 5 квітня Петро Порошенко чекатиме на Володимира Зеленського у медпункті стадіону «Олімпійський», щоб здати аналізи на вживання алкоголю і наркотиків. 

Про це під час брифінгу, який транслював телеканал «112-Україна», заявив представник штабу БПП Олег Медведєв.

«В рамках підготовки до дебатів Петро Порошенко завтра о 9 годині ранку чекає на Володимира Зеленського в медичному пункті стадіону «Олімпійський», який, власне кажучи, сам обрав для проведення дебатів, для здачі всіх необхідних аналізів в тому числі на предмет вживання алкоголю і наркотиків. Це, звичайно, має бути незалежна експертиза, сертифікованих лабораторій», — сказав Медведєв. 

Коментуючи питання дебатів, Медведєв висловив думку, що вони мають бути не одні і поділені на блоки: оборона, безпека, зовнішня політика, дипломатія.

«По-перше, того вимагає закон. Як мінімум, мають відбутися одні дебати 19 числа в останню п'ятницю перед другим туром. По-друге, ми чітко бачимо, що цього хочуть всі виборці. І наші виборці, і виборці Зеленського, до яких Порошенко ставиться з належною повагою. І, очевидно, ті, хто ще не визначився із своїм вибором... Звичайно, що дебати це не «95 квартал», це не «КВН», це не «Розсміши коміка», це серйозна розмова між кандидатами, тому що виборча кампанія — це такий час, який не є елементом шоу-бізнесу. Це період, який визначає майбутнє країни на роки, а, можливо, і на десятиліття вперед. Тому ми дуже серйозно ставимося до цього проекту і взагалі вважаємо, що дебати мають бути не одні, а треба провести, як мінімум, кілька раундів таких дебатів, і обговорити насамперед по блоках ті теми, які належать до конституційних повноважень президента», — сказав Медведєв. 

На питання, чи готовий Порошенко за власний рахунок оплатити проведення дебатів, не передбачених законом, Медведєв сказав: 

«Безумовно, готовий. У Петра Порошенка — найбільш прозорий виборчий фонд. На відміну від інших кандидатів, в ньому немає підставних осіб... Але я згадував вже норми закону України, які передбачають порядок агітації, і там чітко визначено, що у таких випадках агітаційні заходи мають фінансуватися із виборчого фонду кандидатів. І Порошенко, безумовно, готовий взяти на себе половину таких видатків на оренду стадіону і пояснити походження цих грошей. Так само ми розраховуємо, що іншу половину сплатить Володимир Зеленський. І так само пояснить, звідки ці гроші надійшли до виборчого фонду».

Проведення медичної експертизи — одна з умов, висунутих Зеленським перед Порошенком 3 квітня. 

«Кандидати повинні обов'язково пройти медичну експертизу і довести народу, що серед них немає ні алкоголіків, не наркоманів. Країні потрібен здоровий президент. В знак поваги, як мінімум, до третини громадян України ви повинні публічно сказати, що дебати відбудуться не з маріонеткою Кремля чи Коломойського, не з ватніком, не з малоросом, не з бидлом, не з клоуном, а з кандидатом в Президенти України Володимиром Зеленським. Даю вам 24 години. Думай...те», — сказав Зеленський у своєму відеозверненні. 

Читайте такожДебати на «Олімпійському»: коментарі НСТУ, ЦВК і МВС

Теги: