Web Analytics

Порошенко і Зеленський запропонували дебати у різні дні

Кандидат у Президенти України, чинний глава держави Петро Порошенко запросив свого опонента Володимира Зеленського взяти участь у дебатах на НСК «Олімпійський» у Києві 14 квітня. Зеленський натомість наполягає на зустрічі 19 квітня.

Пропозицію провести дебати 14 квітня на стадіоні «Олімпійський» Петро Порошенко озвучив 7 квітня в ефірі телеканалу «Україна», нагадавши, що саме це місце пропонував його опонент.

«Пан Володимир Зеленський пропонував стадіон. Я особисто вважаю, що стадіон точно не найкраще місце для проведення цієї дискусії. Але я наголосив: стадіон, так стадіон. І якщо він вибрав і в будь-якому іншому місці відмовляється проводити дебати, то я хочу наголосити: 14 квітня, наступної неділі, на Олімпійському стадіоні, саме там, де запропонував пан Зеленський, чекаю його для проведення дебатів», — сказав Порошенко.

На його думку, оптимальним часом буде 19.00 або 20.00.

«І я запрошую і глядачів, як хотів пан Володимир Зеленський. Я запрошую всі канали, щоб дебати були проведені в місці, часі, як хотів Володимир Зеленський, і не дати йому зійти з цієї його пропозиції. Це буде безвідповідально по відношенню до країни, безвідповідально по відношенню до виборців», — додав Петро Порошенко.

Він також зазначив, що дебати — не шоу і не змагання, а «абсолютно змістовна і серйозна дискусія про майбутнє нашої держави і кожного окремого її громадянина». Дискусії щодо форми мають бути припинені, вважає Порошенко: «Це вже нікому не цікаво. Має бути перехід до дискусії по суті. А це можна зробити лише на дебатах».

Володимир Зеленський пізніше оприлюднив на сторінці в Facebook своє відеозвернення.

«Всім привіт! 19 квітня на НСК «Олімпійський» відбудуться мої дебати з Порошенком, де я зможу йому поставити будь-яке питання», — йдеться у зверненні кандидата.

Зеленський також запропонував користувачам соцмережі поставити свої запитання у коментарях під його дописом — щоб він міг висунути їх «від імені виборців».

Оновлення: голова парламентської фракції «Блок Петра Порошенка» Артур Герасимов сьогодні заявив, що Порошенко чекає на Зеленського на дебати і 14, і 19 квітня, передає «Інтерфакс-Україна».

«Від імені нашої фракції скажу, що ми сподіваємося вже найближчим часом отримати відповіді на всі ключові запитання, які цікавлять українське суспільство, на дебатах між кандидатами на посаду президента. До речі, Петро Порошенко чекає на Зеленського на дебати по суті — наголошую, по суті — і 14-го, і 19-го квітня. Як кажуть — стадіон, так стадіон», — сказав Герасімов на засіданні погоджувальної раді керівників фракцій і груп Верховної Ради.

Володимир Зеленський і Петро Порошенко вийшли до другого туру виборів Президента України за підсумками голосування 31 березня. Повторне голосування Центральна виборча комісія призначила на 21 квітня.

Наразі вирішується, де проводити дебати кандидатів. Зеленський запропонував зробити це на спорткомплексі «Олімпійський» в Києві. Порошенко у відповідь нагадав, що правила дебатів прописані в законодавстві, проте не заперечив проти стадіону.

Зеленський і Порошенко також здавали аналізи на алкоголь і наркотики.

Читайте MediaPort у Telegram