Web Analytics

Помер економіст, член виконкому Харківської міськради та меценат Леонід Рубаненко

Пішов з життя Леонід Рубаненко — голова Об'єднання організацій роботодавців Харківщини, член виконавчого комітету Харківської міськради, один з ініціаторів клубу «Гостинна на Дворянській». Йому було 66 років. 

Про смерть Леоніда Рубаненка 3 жовтня повідомили в Харківській міській раді.

«Леонід Іванович був ефективним керівником, талановитою людиною і справжнім професіоналом своєї справи, якого знали, поважали та високо цінували. Харкову його не вистачатиме», — висловив свої співчуття рідним і близьким спочилого мер Ігор Терехов.

Фото: Facebook/Леонід Рубаненко

Леоніду Рубаненку було 66 років. Він мав дві вищі освіти — інженерну й економічну. Працював на Харківському тракторному заводі, в Ленінському райвиконкомі Харкова, очолював Орджонікідзевський виконком.

У 1997-2003 роках був головою Харківського обласного відділення Української спілки промисловців і підприємців. Потім — керував декількома підприємствами, заснував корпорацію «Консалтингова група «Рубаненко і партнери». 

З 2002 року очолював Об’єднання організацій роботодавців Харківщини. Був членом виконавчого комітету Харківської міськради.

Леонід Рубаненко — один із засновників «Гостинної на Дворянській», організації, яка покликана поширювати інформацію про історію Харкова та Слобожанщину.

«Особливістю характеру Леоніда Івановича як ініціатора та активного виконавця багатьох проєктів «Гостинної» та керівника колективу корпорації «Консалтингова група «Рубаненко і партнери» були цілеспрямованість, твердість і послідовність в досягненні поставлених цілей, висока комунікабельність та вміння находити спільну мову з різними людьми — і з учасниками нашого клубу, і зі співробітниками корпорації «Консалтингова група «Рубаненко і партнери», і з колегами та товаришами по його громадській діяльності», — кажуть його колеги.