Поліцію Харківщини очолив ректор ХНУВС

Новим керівником поліції Харківщини став Валерій Сокуренко. Він замінив на цій посаді Олега Беха, якого перевели до Одеської області.

Сьогодні Валерія Сокуренка представили на новій посаді, повідомляє відділ комунікації Головного управління Національної поліції в Харківській області.

До цього часу Сокуренко був ректором Харківського національного університету внутрішніх справ.

Новий начальник ГУНП — генерал поліції третього рангу. Він служить в органах внутрішніх справ з грудня 1992 року. Працював проректором Національної академії внутрішніх справ, очолював ХНУВС з листопада 2015 року.

Фото: hk.npu.gov.ua

Голова Нацполіції Сергій Князєв зазначив, що харківський гарнізон поліції наразі є одним з найпотужніших в Україні.

«Враховуючи це, ми провели кадрову ротацію офіцера з апарату МВС — Валерія Сокуренка, аби він закріпив досвід і реформи, через які зараз проходить Національна поліція. І потім цей досвід використовуватимуть всі відомчі навчальні заклади країни», — сказав Князєв.

Попередній начальник ГУНП в Харківській області Олег Бех тепер керуватиме поліцією Одещини.

Читайте MediaPort у Telegram

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.