Web Analytics

Поліція затримала чоловіка, який закидав гранатами квартиру і сам підірвався

51-річного жителя Харкова госпіталізували та взяли під охорону після вибухів на проспекті Гагаріна. 

За даними поліції, близько 11:20 чоловік прийшов з гранатами у квартиру колишньої дружини. Стався конфлікт — попередньо, через гроші. Жінка повідомила про загрозу сестрі, та викликала поліцію.  

«Він нічого кращого не додумався, як розбити цією гранатою вікно, одну гранату кинув на кухню, іншу гранату кинув у кімнату. На щастя, жінка перебувала в коридорі, теж збиралась виходити, тому залишилась цілою і неушкодженою. Ну є там невеличка подряпина... Жінка почувається нормально, а дитину і свого батька, відправила ще до цього», — розповів начальник поліції Харківщини Валерій Сокуренко

Нападник вийшов на дитячий майданчик. 

«Дістав кільце запобіжне з третьої гранати, ну і вона в нього в руці вибухнула. Отримав він серйозні поранення: кисть відірвана, посікло, і ноги та увесь тулуб, тому там стан, звичайно, тяжкий», — сказав Сокуренко. 

Після вибуху поліцейські наказували чоловіку лягти на землю. Спочатку нападник не підкорявся, а коли ліг, правоохоронці його затримали. 

Подію розслідують як замах на умисне вбивство. За попередніми даними, нападник раніше працював у правоохоронних органах. 

«З його слів, працював у міліції. Звільнений давно, за яких мотивів, сказати важко. Будемо з’ясовувати, будемо розбиратися», — сказав начальник поліції. 

Палату в лікарні, де перебуває нападник, взяли під охорону. За висновками вибухотехніків, чоловік використовував гранати РГД-5. Правоохоронці з’ясовують, де він їх взяв. Вдома у нападника проведуть обшук.