Web Analytics

Поліція відкрила провадження за фактом смерті чотирьох комунальників у Харкові

Четверо працівників комунального підприємства «Харківводоканал» загинули в колодязі на території міських очисних споруд вдень 27 липня. 

Троє чоловіків та одна жінка смертельно отруїлися в колодязі на території мулового поля Міських очисних споруд №2 на проспекті Гагаріна, 354, повідомили у Головному управлінні ДСНС в Харківській області. 

Фото: kh.dsns.gov.ua

Комунальники проводили дренажні роботи та, як повідомили рятувальники, були без засобів захисту. 

За попередніми даними, працівники КП отруїлися аміаком. 

«Один з працівників спустився в колодязь, щоб спустити воду та втратив свідомість. Йому намагалась допомогти троє інших співробітників комунального підприємства — двоє чоловіків та жінка. В результаті події четверо осіб загинули на місці події», — розповів на місці події начальник слідчого відділу Основ'янського відділу поліції Олексій Маник.

Поліція допитує комунальника, який вижив — єдиний, хто був у протигазі. 

Кримінальне провадження відкрили за ч. 2 ст. 272 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою). 


Востаннє працівники каналізаційного господарства Харкова гинули за схожих обставин у 2013 році. Поряд з Меморіалом Слави у Харкові загинули четверо людей. Тоді майстер ділянки, який мав стежити за виконанням техніки безпеки, отримав умовний термін покарання. 

Читайте також: Каналізація. Смертельно небезпечно