Поліція відкрила дев’ять проваджень щодо передвиборчих порушень на Харківщині

Від початку передвиборної кампанії мешканці регіону більше сотні разів повідомляли про ймовірні порушення. Зокрема, скарги стосувалися розміщення агітаційних матеріалів і роздачі грошей.

Загалом правоохоронці зареєстрували 109 повідомлень про можливі порушення, розповіли у відділі комунікації Головного управління Національної поліції в Харківській області. За результатами перевірок вже відкрили дев’ять кримінальних проваджень і склали два адміністративні протоколи. Ще за 80 заявами поліція порушень не виявила. За рештою — перевірки тривають.

Зокрема, 13 березня надійшли дві скарги від представників громадських організацій. Вони повідомили про агітаційні білборди без інформації про замовника й інших вихідних даних. Один такий білборд встановлено на вулиці Академіка Павлова в Харкові, інший — у селищі Пісочин.

«Також до Московського відділу поліції надійшло повідомлення від невідомої жінки. Вона заявила, що вчителям однієї зі шкіл адміністрація роздає гроші в сумі 2000 гривень. На її думку, гроші роздаються з метою фальсифікації виборів президента України», — розповіли в поліції.

Того ж дня до відділу поліції в метрополітені звернувся харків’янин, який побачив у вагоні підземки наклеєні агітаційні листки із зображенням кандидата у президенти. На думку чоловіка, це є порушенням законодавства.

У поліції кажуть, що зареєстрували матеріали належним чином і перевіряють інформацію.

Вибори президента України призначені на 31 березня 2019 року.

Читайте MediaPort у Telegram

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.