Web Analytics

Поліція шукає свідків побиття телеоператора на ринку «Барабашово»

Правоохоронці просять відгукнутися очевидців побиття телеоператора служби новин «Вісті».

«Якщо Ви стали свідком події, яка трапилась 7 червня 2019 року під час конфлікту на території торговельного центру «Барабашово», внаслідок якого невідомими було заподіяно тілесні ушкодження 36-річному журналісту, а також, якщо Ви маєте відеозаписи цієї події, просимо Вас повідомити про це до Київського відділу поліції, розташованого за адресою: м. Харків, вул. Алчевських, 49. Також Ви можете зателефонувати за номером (057) 700-43-04 чи написати на поштову скриньку kievskiy_vp@ukr.net», — повідомляє Київський відділ поліції у Facebook.

Свідків просить звертатися і колега Макарюка журналістка Анна Черненко: її сторінка на Facebook, телефон — 0954215477.

Внаслідок сутичок на ринку «Барабашово» 7 червня постраждало 9 людей. Найтяжчі травми отримав телеоператор служби новин «Вісті» Вадим Макарюк. 

Напад на оператора поліція розслідує за трьома статтями: за ч. 2 ст. 345-1 (погроза або насильство щодо журналіста), ч. 1. ст. 171 (перешкоджання законній професійній діяльності журналістів) та ч. 2 ст. 187 (розбій) Кримінального кодексу України. Також відкриті провадження за ч. 1 ст. 293 ККУ — групове порушення громадського порядку, та ст. 125 ККУ — умисне легке тілесне ушкодження.