Web Analytics

Поліція шукає дитину, яка вижила під час розстрілу автоколони під Куп’янськом

Харківські поліцейські шукають п’ятирічного Ярослава Майгура, який вижив під час обстрілу російськими військовими цивільної автоколони у Куп’янському районі Харківщини. Хлопчика забрав хрещений батько, де дитина зараз — невідомо.

Про розшук Ярослава Майгура повідомили 27 грудня у Головному управлінні Нацполіції в Харківській області.

За даними правоохоронців, у квітні п’ятирічний хлопчик з батьками через обстріли переїхав з Харкова до Куп’янська-Вузлового.  

«У вересні на автодорозі між селищем Куп’янськ-Вузловий та селом Курилівка було розстріляно колону цивільних, на місці від обстрілу померли мати та батько дитини. Хлопчика забрав хрещений батько, та на даний час місцезнаходження дитини не встановлене», — кажуть у поліції.

Ярославу Майгуру на вигляд 4-6 років, він худорлявий, має світле коротке волосся.

Ярослав Майгур. Фото: ГУНП у Харківській області

Тих, у кого є будь-яка інформація про нього, просять звернутися до відділу поліції  №3 районного управління №1  (Мерефа,  вул. Дніпровська, 211) або зателефонувати за номерами 102, (050) 728 20 81.


Російські військові обстріляли колону цивільних авто неподалік Куп'янська 25 вересня. Люди намагалися евакуюватися з-під обстрілів. Із 48 загинули 26, серед них 13 дітей та вагітна жінка.

За даними правоохоронців, колону збирав місцевий автоперевізник — за 6 тис. гривень з кожної людини. 

У справі призначили понад 30 медичних та молекулярно-генетичних експертиз, розслідування триває.

Фото на головній: Харківська обласна прокуратура