Web Analytics

Поліція проводить перевірку щодо сутички на Меморіалі Слави у Харкові

Правоохоронці з’ясовують деталі конфлікту, який виник 9 травня між представниками націоналістичних організацій і учасниками акції «Безсмертний полк».

«Інформацію внесли в Журнал єдиного обліку заяв та повідомлень громадян. Перевірку проводить Шевченківський відділ поліції», — повідомили сьогодні у відділі комунікації Головного управління Національної поліції в Харківській області.

Декілька суперечок на Меморіалі Слави в харківському лісопарку сталися зранку 9 травня. Там одночасно зібралися представники націоналістичних організацій і учасники акції «Безсмертний полк».

Перші прийшли з портретами загиблих під час бойових дій на Донбасі, скандували «Героям АТО — слава!», «Герої не вмирають, вмирають вороги», «Україна — понад усе!». Учасники іншої акції були з портретами загиблих під час Другої світової війни, вигукували «Фашизм не пройде!»

Опонентів розмежовували правоохоронці. Під час однієї з суперечок учасниця акції почала кричати на поліцейських і бити їх букетом квітів. Дехто був із георгіївськими стрічками, проте на вимогу правоохоронців заборонену символіку прибирали.

Одна з сутичок сталася на виході з меморіалу. Загалом, за даними ГУНП, Меморіал Слави 9 травня відвідали близько 15 тисяч людей.

Читайте також: День перемоги на Меморіалі Слави у Харкові: фоторепортаж

Читайте MediaPort у Telegram