Web Analytics

Поліція перевірила повідомлення про замінування понад 400 закладів у Харкові

Вибухівку шукали в торговельних центрах, лікарнях, школах і дитячих садках. Жодних небезпечних предметів силовики не знайшли.

Про замінування правоохоронцям повідомили 9 вересня електронною поштою, розповіли у відділі комунікації Головного управління Національної поліції в Харківській області.

Оперативники, кінологи та вибухотехніки оглянули 61 медичний заклад, 42 торговельних центри, 127 шкіл і 173 дитячих садків.

З лікарень евакуювали двох людей, з дитсадків — 68. В інших закладах евакуація не проводилась. Відводити транспорт також не довелося.

Жодних вибухових пристроїв або небезпечних речовин правоохоронці не виявили.

«Відомості за даним фактом внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 258 Кримінального кодексу України — «Терористичний акт». Санкція статті передбачає до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна або без такої», — розповіли в поліції.

Фото: npu.gov.ua

У Харкові масові повідомлення про замінування надходять з 21 квітня. Силовики перевіряли готелі, торговельні центри, школи, університети та коледжі, будівлю міськради та районні адміністрації, заводи, вокзали, аеропорт тощо. У жодному випадку вибухівку не знайшли.

Читайте MediaPort у Telegram