Web Analytics

Plarium запустив колекційну гру RAID: Shadow Legends для iOS та Android

1 березня компанія-розробник мобільних, соціальних і браузерних ігор Plarium з аудиторією 250 мільйонів гравців по всьому світу, оголосила про запуск RAID: Shadow Legends

Ця покрокова колекційна RPG занурить гравців у світ темного фентезі, який населяють понад 300 колекційних героїв із 16 фракцій. Кожен з героїв відрізняється характерним набором анімацій, створених за допомогою технології захоплення руху в одній зі студій Plarium.

Події гри розгортаються в королівстві під назвою Телерія, яке поступово захоплюють темні чари лорда Сайрота. Гравці виступають у ролі стародавніх телерійських воїнів, відроджених безсмертним хранителем. Сценарій гри писав номінант на премію Гільдії сценаристів США Пол Монк. 

«RAID — це незвичайна комбінація фентезійної RPG і колекційної гри на мобільній платформі. Гравців чекають добре продумані механіки, різноманітні герої та необмежені можливості їх налаштування, а також тисячі годин геймплея. Вони зустрінуть безліч сильних босів і битимуться з іншими гравцями. Комусь навіть може здатися, що у цьому світі необмежена кількість контенту, — каже Нік Дей, Creative Director в Plarium. — Ми дали гравцям можливість обирати шляхи розвитку і зробили все, щоб створити унікальний сеттінг, в якому можна досліджувати світ, експериментувати та перемагати».

Одна з особливостей RAID — масштабна кампанія, що розрахована на одного користувача та складається з 12 розділів. Кожен розділ ділиться на 7 рівнів у трьох режимах складності. Поєднання динамічної сюжетної кампанії та мультиплеєра дозволяє RAID дарувати найбільш багатий ігровий досвід серед інших мобільних колекційних RPG. 

Гра доступна в App Store та Google Play.

Значний внесок у створення гри вніс український підрозділ компанії Plarium — ТОВ Plarium Ukraine.

Фото: company.plarium.com/ua/studio/ukraine-kharkiv

Компанія Plarium Ukraine — український лідер в області виробництва комп'ютерних ігор. Основний офіс Plarium Ukraine, в якому працюють більше 600 людей, знаходиться у Харкові, також у компанії є студії в Одесі та Львові. Plarium Ukraine брала участь у розробці таких ігрових хітів, як Total Domination; Total Domination: Reborn; Stormfall: Rise of Balur; Sparta: War of Empires; Nords: Heroes of the North.

Опубліковано на правах PR.

Читайте також: 8-річний чемпіон світу з шахів мріє стати наймолодшим гросмейстером