Web Analytics

Північний корпус університету ім. Каразіна і два гуртожитки без тепла

Про відсутність теплопостачання адміністрація університету повідомила міським службам.

«Станом на 11 листопада 2019 року до системи централізованого опалення вже підключено головний корпус і шість гуртожитків університету. Наразі без централізованого опалення через несправність міської теплової мережі та проведення ремонтних робіт залишаються північний корпус і гуртожитки № 10 та № 11. Про відсутність теплопостачання адміністрація університету повідомляла профільні міські служби. Відповідно до наданої університету інформації міські служби проводять оперативні ремонтні роботи», — повідомляють в університеті. 

Ректорат інформує, що профільні служби університету заздалегідь здійснили усю підготовчу роботу до початку опалювального...

Опубліковано V.N. Karazin Kharkiv National University Понеділок, 11 листопада 2019 р.

За даними вишу, підготовку до опалювального сезону в університеті завершили до жовтня, нині чекають подачі теплоносія.  

Опалювальний сезон у Харкові стартував 15 жовтня.

Станом на 8 листопада у міськраді звітували про 95% будинків і об'єктів соцсфери з опаленням. Яка ситуація на сьогодні, на сайті мерії не повідомляли. 

За інформацією пресслужби Харківської облдержадміністрації, станом на сьогодні на Харківщині без опалення 507 будинків (опалюються 7251 з 7758 будинків) та 33 об'єкти соцсфери (опалюються 1665 з 1698). 

Читайте такожПроблеми із опаленням в області: в ХОДА обіцяють «завершити всі процедури» цього тижня