Web Analytics

Пісочинський міст планують відкрити 20 серпня

Капітальний ремонт Пісочинського шляхопроводу під Харковом добігає кінця. Проїзд транспорту обіцяють поновити ще до свят — Дня міста і Дня незалежності.

Проїзд планують поновити 20 серпня, орієнтовно — о 14:00, повідомили у Службі автомобільних доріг Харківської області.

Всі роботи майже виконані. 18 серпня шляховики провели випробування, нанесли розмітку.

«Ми провели глобальний капітальний ремонт споруди. Після відкриття вона буде придатна для руху великовагових і великогабаритних транспортних засобів, без тих обмежень, які раніше там були», — розповів начальник служби Андрій Алексєєв.

На мосту замінили ригель, укріпили стійки опор, влаштували полотно з гідроізоляцією, уклали два шари асфальтобетону тощо. На тротуарах відтепер буде зносостійке покриття.

Це вже третій протягом останніх років ремонт Пісочинського мосту. Його приводили до ладу у 2017-му, потім — ще за два роки.

Шляхопровід вперше ремонтували у 2017 році. Фото: kharkivoda.gov.ua

Заступник голови Харківської обладміністрації Михайло Харнам обіцяє, що ремонт мостів у регіоні триватиме.

«Наступного року буде тільки збільшено темпи і кількість об'єктів мостових споруд. Цьогоріч уже набагато більше, ніж торік, і так само будемо нарощувати темпи наступними роками», — заявив він.


Пісочинський шляхопровід обвалився у серпні 2019 року. Ніхто не постраждав, проте рух на час ремонту довелося повністю перекрити. Поліція відкрила кримінальну справу за статтями «Службова недбалість» і «Порушення правил, що стосуються безпечного використання промислової продукції або безпечної експлуатації будівель і споруд».

Ремонт, зокрема відновлення зруйнованої опори, тривав близько чотирьох місяців, його транслювали онлайн. Наприкінці грудня міст відкрили, але встановили обмеження у вазі транспорту — 20 т.

Капітальний ремонт споруди в цілому запланували на 2021 рік, він стартував на початку травня. Відтоді проїзд був перекритий.

Фото на головній: Служба автодоріг Харківської області