Пісня OT VINTA "У мене між ніг Україна" стане гімном

Відомій українській групі OT VINTA присвоєно звання народної за пісню "У мене між ногами Україна". Група OT VINTA отримала звання народної. Вручив музикантам нагороду особисто президент України Віктор Янукович на урочистій церемонії, яка днями відбулася в Києві. Особливу увагу українського політикуму привернув новий хіт "гвинтів" - "У мене між ногами Україна". Пісня не сходить з вуст депутатів різних фракцій і претендує на роль гімну нашої держави. Відповідний законопроект уже поданий на розгляд у парламенті. У минулому році група OT VINTA шокувала новим поворотом у своїй кар'єрі. Хлопці знялися у відвертій фотосесії для канадського гей-журналу Gay Pages. Тоді "Гвинти"навіть потрапили на обкладинку скандального видання. Ще кілька фото на розворот були всередині журналу поряд з новинами з життя канадських геїв.

Читайте також:

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.