Web Analytics

Після обстрілу харків'яни несуть речі та продукти до школи, яку закінчив загиблий батько трьох дітей: що відомо про родину

Близько тисячі людей 10 лютого принесли речі першої потреби до харківської гімназії №21, де після російського удару дронами по Немишлянському району 9 лютого організували штаб гуманітарної допомоги постраждалим. Цю школу закінчив 38-річний Григорій Путятін — він, його 35-річна дружина і троє маленьких дітей загинули вдома у пожежі, що спричинив російський обстріл.

Про це «МедіаПорту» розповіла директорка гімназії Ірина Тонковид

«О 08:00 ми вже були на роботі, бо знали, що загинула родина випускника нашої школи і його старший син навчався у нашій школі, у 2 класі. Почали вже з восьмої години приносити сюди гуманітарну допомогу. Трішки повільно було. А потім з усього міста Харкова, різних районів, Олексіївки, Холодної Гори, Основи привозили речі. До тисячі людей сьогодні у нас було», — розповіла Ірина Тонковид.

 

Люди несуть до школи одяг, взуття, постільну білизну, ковдри, засоби гігієни, консерви. Завтра речі та продукти передаватимуть мешканцям вигорілих будинків. За попередніми даними міської ради, йдеться про щонайменше 57 людей. 

Григорій Путятін, його дружина та троє синів загинули внаслідок обстрілу рф

У школі пам'ятають Григорія Путятіна як хорошого учня та дбайливого батька. 

«Він завжди школі допомагав і завжди приїздив до школи. Майже чверть у нас хлопець навчався, батько завжди був привітний, цікавився успіхами сина. Хлопчик Олексій, це його син старший, навчався у 2-А класі. Коли вчителька поїхала на місце події дізнатися, плакала після цього. І зараз, коли вже у нас багато кореспондентів приходили, вона каже, що не може давати інтерв'ю, дуже шкода родину», — говорить директорка. 

Що відомо про загиблу сім'ю

Дружина Григорія, 35-річна Ольга Путятіна, з 2012 року працювала в органах прокуратури, повідомила Харківська обласна прокуратура. 

Була прокурором Вовчанського відділу Чугуївської окружної прокуратури, на момент удару перебувала у декретній відпустці.  

«Родина дуже зразкова, порядна, виховані. Діти — всі хлопчики. Найменші — Михайлик і Павло. Олексій був дуже моторний, веселий, цікавився всіма науками. Вчительці ставив питання: а чому так, а як бути в цьому. І батько дуже пишався своїм сином, це було видно», — говорить Ірина Тонковид. 

У Григорія залишилися мати та сестра. У Ольги — мати та брат. У матері Григорія та брата Ольги взяли зразки для проведення експертизи ДНК.

Закінчили роботу в морзі з тілами загиблих. Слідчі та криміналісти відібрали всі зразки ДНК. Для впізнання загиблої...

Опубліковано Сергієм Болвіновим Субота, 10 лютого 2024 р.

Внаслідок обстрілу Харкова загинули семеро людей: крім родини Путятіних, літнє подружжя. 

11 лютого у Харкові оголошено днем жалоби. 

Читайте також: Харків'янин врятував сусідів під час удару дронів та пожежі 9 лютого

Блок новин за темою