Web Analytics

Пішов з життя почесний громадянин Харкова Павло Масленніков

Педагог, учасник Другої світової війни Павло Масленніков помер 23 червня на 98-му році життя. 

Співчуття рідним і близьким почесного громадянина Харкова висловив Харківський міський голова, міськрада та її виконавчий комітет.

«Павло Андрійович бився на фронтах Другої світової війни, не боявся перешкод і завжди хотів змінити життя інших на краще. Понад 20 років він очолював харківську школу №3. Завдяки Павлу Андрійовичу вона стала першою спеціалізованою у місті школою з поглибленим вивченням англійської мови. Він створив прекрасний колектив, виховав не одне покоління дітей і підготував плеяду професійних керівників загальноосвітніх навчальних закладів», — йдеться у співчутті на сайті мерії.  

Павло Масленніков — Герой соціалістичної праці, нагороджений орденами Леніна, Червоного Прапора, Червоної Зірки, Вітчизняної війни ІІ і І ступенів, медалями «За оборону Сталінграда», «За взяття Праги». Фото: izvestia.kharkov.ua

Павло Масленніков закінчив Харківський педагогічний інститут, шість років був заступником завідувача міського відділу народної освіти Харкова. З 1958-го 24 роки очолював школу №3. 15 років викладав у педінституці на факультеті підготовки керівників загальноосвітніх шкіл.