Web Analytics

Пішов з життя почесний громадянин Харкова Олександр Кривцов

На 69-му році помер колишній перший заступник Харківського міського голови, почесний громадянин міста Харкова Олександр Кривцов. 

Харківський міський голова Геннадій Кернес, міська рада та її виконавчий комітет висловлюють співчуття рідним і близьким  Олександра Кривцова, який помер сьогодні, 14 січня, повідомляє прес-служба міськради

«Ми знали Олександра Станіславовича як досвідченого і професійного керівника, який присвятив своє життя місту Харкову. Його багаторічна робота в Харківській міській раді була присвячена служінню людям...», — говориться у співчутті міського голови.

Олександру Кривцову було 68 років. Він родом з Вовчанську.

Фото: kh.vgorode.ua

В органах місцевого самоврядування працював з 90-х. З 1990 по 2001 рік був головою Київської районної в місті Харкові ради, з 2001 по 2005 рік — заступником голови Харківської обласної державної адміністрації, у 2006-2012 роках — 1-м заступником Харківського міського голови. У 2009 році йому присвоєно звання «Почесний громадянин міста Харкова». Останнім часом Олександр Кривцов був членом виконкому Харківської міської ради. 

Після звільнення з посади першого віце-мера Олександр Кривцов говорив, що хоче відпочити.  «Я втомився від роботи, та й здоров'я трохи підводить. Виникла проблемка, на яку треба звернути увагу. Життя триває», — говорив Кривцов. 

У червні 2017-го помер брат Олександра Кривцова, ректор Національного аерокосмічного університету ім. Жуковського «Харківський авіаційний інститут» Володимир Кривцов.