Web Analytics

Підприємство теплопостачання на Харківщині потрапило під аудит через тарифи

Державній аудиторській службі доручили перевірити обґрунтованість тарифів 21 підприємства теплокомуненерго в Україні.

Одне з підприємств, яке мають перевірити, забезпечує теплом місто Барвінкове. 

«Наше завдання перевірити ефективність тарифів, встановлених підприємствами ТКЕ на місцях. В більшості випадків, вони є необґрунтованими і не відповідають дійсності. В цей перелік потрапили підприємства, які мають найвищий тариф — від 1800 до 2300 грн за 1 Гкал. Зокрема, місто Барвінкове (Харківська обл.) — 2276 грн за 1 Гкал, Вінницяоблтеплоенерго, Володимир-Волинськтеплокомуненерго, Смілатеплокомуненерго й інші. Практично у всіх областях є такі міста», — сказав сьогодні на селекторній нараді щодо підготовки до опалювального сезону віце-прем'єр-міністр Геннадій Зубко.

Послуги теплопостачання у Барвінковому надає комунальне підприємство «Обласний інформаційно-технічний центр».

Про необхідність аудиту підприємств теплопостачання в Уряді заявили наприкінці червня. Тоді Кабмін виніс постанову про граничні тарифи на послуги з постачання тепла (1400 грн/Гкал) і гарячої води. В Кабміні вирахували: тариф на опалення по всій країні в середньому має знизитися на 14%.

У Харкові тариф на тепло (1539,50 грн/Гкал) перевищує встановлений Кабміном. Як «Харківські теплові мережі» відповідають на питання, чи перераховуватимуть тарифи, читайте в матеріалі «МедіаПорта» «Турбота або популізм».