Web Analytics

Підозру у ДТП на Пушкінській для громадянина Марокко поліція передала послу

Підозрюваного у вчиненні ДТП на вулиці Пушкінській, внаслідок якого постраждала жінка, готуються оголосити у міжнародний розшук. 

У відділі комунікації Головного управління поліції у Харківській області підтвердили інформацію, що 24-річний водій Volkswagen, громадянин Марокко, покинув територію України.

«На даний час повідомлення про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України, підписане прокурором та вручено послу Королівства Марокко. Клопотання про затримання з метою приводу для розгляду обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою погоджено прокурором, яке буде розглянуто судом. Найближчими днями підозрюваного буде оголошено у міжнародний розшук», — повідомили у поліції. 

Volkswagen під керуванням громадянина Марокко 22 червня на вулиці Пушкінській збив жінку, яка переходила дорогу на зелений колір світлофору. Пішоход отримала перелом ноги.  

Адвокат потерпілої напередодні повідомив, що наступного дня після ДТП водій виїхав за кордон. Він скерував скарги до Генеральної прокуратури, Державного бюро розслідувань та МВС.