Під час міжнародного марафону в центрі Харкова перекриють проїзд

Міжнародний марафон «Визволення» стартує від стадіону «Динамо». Забіги розпочнуться о 8.00.

Рух низкою центральних вулиць заборонять 18 серпня з 7.00 до 15.00, повідомляє прес-служба Харківської міськради.

Проїзд перекриють за таким маршрутом: вул. Новгородська — на ділянці від вул. Липової до вул. Динамівської, вул. Динамівська — на ділянці від вул. Новгородської до вул. Трінклера, в'їзд Трінклера, вул. Весніна — на ділянці від в'їзду Трінклера до вул. Сумської, вул. Сумська — на ділянці від вул. Весніна до вул. Дерев'янка, Білгородське шосе — від вул. Дерев'янка до вул. Академіка Курчатова.

Також з 7.30 до 15.00 також заборонять рух тролейбусів вул. Сумською та Білгородським шосе, на ділянці від пр. Незалежності до вул. Академіка Проскури, вул. Академіка Проскури, вул. Чкалова, вул. Лісопарковій та вул. Дерев'янка, на ділянці від Білгородського шосе до вул. Балакірєва.

Тролейбуси курсуватимуть так:

№2: пр. Перемоги — пр. Людвіга Свободи — вул. Ахсарова — пр. Науки — пр. Незалежності — вул. Сумська — пл. Конституції;

№12: вул. Клочківська — вул. 23 Серпня — вул. Космонавтів — вул. Дерев'янка — вул. Балакірєва — лікарня швидкої допомоги.

Цього року традиційний міжнародний марафон «Визволення» проводиться в 34-й раз. Організатори розраховують зібрати близько 5 тисяч бігунів.

Заплановано чотири дистанції: 3 км, 10 км, 21 км і 42 км. Старт — від стадіону «Динамо». Забіги розпочинаються о 8.00 (на найкоротшій дистанції — о 8.10).

Читайте MediaPort у Telegram

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.