Web Analytics

Під будинком дитини у Харкові вчинили бійку і підірвали гранату: відео

Поліція з'ясовує, хто і чому побився неподалік обласного будинку дитини №2 у Шевченківському районі Харкова. Під час конфлікту двох груп чоловіків стріляли і застосували гранату. За попередніми даними, ніхто не постраждав. 

Вибух і постріли мешканці приватного сектору і працівники будинку дитини на перехресті вулиці Кузнецької та провулків Орських почули близько 13.30. Вони зателефонували до поліції. 

Розвиток конфлікту зафіксувала камера відеоспостереження на одному з приватних будинків. Із запису можна зробити висновок, що дві групи зустрілися з'ясувати стосунки. Під час бійки пролунав вибух, учасники конфлікту розбіглися і роз'їхалися.

За інформацією «МедіаПорта», з одного боку конфлікту був як мінімум один активний учасник заходів «Національного корпусу». У політсилі це не підтверджують і не спростовують. 

Поліція з'ясовує, хто вчинив бійку, розповів начальник слідчого управління поліції Сергій Чиж. Він підтвердив, що під час конфлікту застосували зброю. 

«Було встановлено, що відбувся конфлікт між невідомими особами, в ході якого була задіяна граната, а також стрілянина за допомогою пістолетів... травматичної дії. В ході огляду місця події вилучено слідову інформацію. Встановлені автомобілі певних марок, введена спеціальна поліцейська спецоперація сирена», — сказав Чиж.

Інформація про поранених до поліції не надходила. Не було звернень із осколковими чи вогнепальними пораненнями і до лікарні невідкладної допомоги, повідомили у пресслужбі міськради. 

«На даний час оперативної інформації про осіб, які могли постраждати, немає», — сказав Чиж.

Поліція кваліфікувала подію за статтею «Хуліганство із застосуванням вогнепальної зброї» (ч. 4 ст. 296). 

У Харкові і області задіяли поліцейську операцію «Сирена». 


У 2017 році стрільба за участі людей, тоді пов'язаних із «Національним корпусом», сталася на Олексіївці: невідома група у камуфляжі проникла до дитячого садка, який вже не працював. Внаслідок конфлікту один чоловік отримав поранення. 

Читайте такожДевять абзацев про батальоны