Web Analytics

Петиція за відставку Авакова набрала 25 тисяч підписів

Наразі електронне звернення щодо відставки міністра внутрішніх справ Арсена Авакова очікує на розгляд президентом Володимиром Зеленським.

Петицію за звільнення керівника МВС зареєстрували на сайті президента України 2 червня. Станом на 9.30 6 червня вона набрала 25581 підпис (для розгляду головою держави треба 25 000).

«Про негайне відсторонення від виконання службових обов'язків з подальшим звільненням з посади Міністра внутрішніх справ А. Б. Авакова», — так формулює свої вимоги автор звернення Роман Василенко.

Нинішній статус петиції — «очікує на розгляд».

Скріншот: petition.president.gov.ua

З 31 травня і до сьогодні на сайті президента України зареєстрували 10 електронних петицій з вимогою відставки Авакова. Серед підстав для звільнення міністра автори звернень називають вбивство п’ятирічного хлопчика на Київщині, в якому підозрюють поліцейських, порушення прав на свободу мітингів і мирних зібрань, недовіру до апарату МВС і «нераціональне використання людських ресурсів».

Під цими петиціями підписалося приблизно від 130 до 4300 громадян.

Фото: Facebook/mvs.gov.ua

Після смерті п'ятирічного хлопчика у Переяславі-Хмельницькому Київської області, у якому підозрюють двох поліцейських, в Україні пройшли акції протесту з вимогою відставки Авакова. 

Міністр заявив, що не має наміру йти у відставку, а також не бачить сенсу у відставці голови Нацполіції Сергія Князєва. Водночас Аваков зазначив, що «наполягає на максимальній відповідальності поліцейських і не знімає з себе персональної відповідальності за те, що трапилося». На думку міністра, питання щодо відставки може вирішити Верховна Рада.

Читайте MediaPort у Telegram