Web Analytics

Петиція про знесення намету на площі Свободи набрала більше 5 тисяч підписів

5471 підпис менш ніж за добу набрала електронна петиція з вимогою прибрати волонтерський намет «Все для перемоги», встановлений на площі Свободи. 

Петиція, подана 8 травня громадянином на ім'я В'ячеслав Олексійович Костенко, сьогодні набрала необхідну кількість голосів. 

Станом на 14:00 петицію продовжують підписувати. Скріншот: petition.city.kharkov.ua

«Шостий рік війни пішов. Армія вже не та, що була у 2014 році. Вона добре фінансується, їй, як і раніше, допомагають волонтери та небайдужі українці. Навіщо нам на найбільшій площі Європи це убоге, забруднене одоробло? Мало того, що своїм брудним виглядом воно спотворює вигляд площі, так воно ще й небезпечне — нещодавно там вибухнув газовий балон. Думаю, прийшов час повернути площі Свободи її первісний вигляд. Це історичний центр міста, і він має виглядати презентабельно, як візитна картка Харкова!» — йдеться у петиції

Тепер її мають передати на розгляд міського голови. Згідно порядку, правил подання та голосування за електронну петицію, петиція, адресована Харківській міській раді, міському голові та виконавчому комітету, розглядається за умови збору на її підтримку не менш як 5000 підписів громадян протягом не більше трьох місяців з дня оприлюднення петиції.

«Інформація про початок розгляду електронної петиції, яка в установлений строк набрала необхідну кількість голосів на її підтримку, оприлюднюється у розділі електронних петицій на сторінці «На розгляді» не пізніш як через три робочі дні після набрання необхідної кількості підписів на її підтримку.

Розгляд електронної петиції здійснюється невідкладно, але не пізніше десяти робочих днів від дня оприлюднення інформації про початок її розгляду.

Про підтримку або не підтримку електронної петиції, адресованої Харківській міській раді, міському голові або виконавчому комітету, публічно оголошується міським головою на Офіційному веб-сайті Харківської міської ради».

8 травня Геннадій Кернес публічно підтримав петицію і закликав проголосувати всіх.

Сьогодні він сказав, що намет встановлений в порушення закону і в разі підтримки петиції його приберуть за законом. 

Біля намету збираються харківські євромайданівці, журналісти. Фото: Павло Пахоменко

Один з ініціаторів створення намету харків'янин Борис Редін називає його «важливим об'єктом в умовах інформаційної війни». Співкоординатор харківського Євромайдану Ігор Рассоха стверджує, що намет заявлений як «пікет»: «Намет і довколишні стенди заявлено як пікет — цього разу на 2019 рік. Від імені мого і Бориса Редіна. Заявку було офіційно подано і зареєстровано у Громадській приймальні Харківського ГУ Національної поліції».