Web Analytics

Первомайська міськрада оскаржуватиме рішення про скасування реорганізації шкіл

11 вересня Харківський окружний адміністративний суд виніс рішення на користь представників первомайської школи №4, яку Первомайська міська рада вирішила реорганізувати шляхом приєднання до іншої школи. Рішення за позовом представників ще однієї реорганізованої школи, №1, суд надішле поштою і, ймовірно, воно буде аналогічним. Міський голова вже заявив: рішення оскаржуватимуть. 

Первомайська міськрада має намір оскаржити рішення адміністративного суду, йдеться у заяві мера. Навчання у реорганізовані школи не повертатимуть. 

«Враховуючи те, що на судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення, на що надається 10 днів. Термін розгляду апеляційних скарг складає 60 днів. Загалом термін набуття чинності рішення може сягнути 100 днів. Резолютивна частина, яка вчора була проголошена в суді не містила обов’язку будь-яких дій для Первомайської міської ради щодо відновлення навчального процесу. З власної ініціативи ми не маємо наміру їх вчиняти, бо депутати висловили свою думку з цього питання в законний спосіб, передбачений регламентом ради та ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні», — зазначають у міськраді. 

«До кінця навчального року учні всіх шкіл продовжують своє навчання за місцем, де розпочали навчальний рік!» — коментує міський голова. 

Конфлікт між педагогами і батьками дітей з двох шкіл та міським головою триває не перший рік. Міськрада пояснює свою позицію необхідністю економії коштів (разом з реорганізованими у місті сім шкіл) і спрямування їх на інші заходи. 

1 вересня противники реорганізації виходили на акцію протесту.