Парубій передав до Конституційного Суду документи щодо коаліції

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій направив низку документів до Конституційного Суду. 

Про це він сказав сьогодні у Верховині Івано-Франківської області під час спілкування з пресою в рамках форуму, який транслює Еспресо.TV.

«Я передав як голова Верховної Ради України до Суду кілька важливих документів. Один з них — це документ чисельності двох фракцій...», — сказав Парубій. 

Крім того, голова Верховної Ради передав до КС «всі заяви, які надходили до апарату Верховної Ради України, про вихід з коаліції».

«Коаліція на початку свого створення нараховувала 302 народних депутати. Я передав усі заяви усіх народних депутатів, які написали заяви про вихід. І якщо кількість тих заяв відняти від цифри 302, теж виходить як більше 226, що підтверджує, що на момент виходу з коаліції «Народного фронту», коаліція існувала. І окрім двох фракцій, до неї входило цілий ряд позафракційних депутатів», — сказав Парубій. 

«У мене немає такого повноваження — рахувати членів коаліції, як і немає у президента України такої функції, але Конституційний Суд на сьогодні має достатньо документальних, завірених даних, щоб можна було б чітко зробити висновок про те, що і в 2016 році, і в травні, до виходу «Народного фронту», в коаліції нараховувалось понад 226 народних депутатів», — зазначив він. 

11 червня під час відкритої частини засідання Конституційного Суду, де розглядається подання 62-х нардепів щодо конституційності розпуску парламенту, суддя-доповідач Віктор Кривенко сказав, що голова Верховної Ради України Андрій Парубій не надавав Суду документи про членів коаліції. 

КС перейшов до закритої частини розгляду. Рішення буде оприлюднено на сайті КС.

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.