Web Analytics

Партію «‎Слуга народу‎» очолив радник Зеленського Дмитро Разумков

На логотипі партії — президент на велосипеді, як на постерах серіалу «‎Слуга народу‎‎».

«Дійсно нещодавно пройшов з'їзд партії «Слуга народу». Були проведені зміни у керівництві партії. Іван Баканов, у зв'язку з тим, що він пішов на державну службу, не міг займати далі цю посаду, і партія довірила виконувати ці функції мені», — сказав на прес-конференції в агентстві «Інтерфакс-Україна» Дмитро Разумков

Керівником виборчого штабу партії є Олександр Корнієнко. 

«Протягом 10 днів, двох тижнів, відкриються прозорі офіси партії «Слуга народу». І в цих відкритих офісах буде відбуватися взаємодія з тими, хто хоче взаємодіяти на рівні обласному, а на кожному мажоритарному окрузі, звичайно, класично буде окружний штаб, який буде допомагати вигравати вибори мажоритарному кандидату», — сказав Корнієнко.

Керівник партії «Слуга народу» Дмитро Разумков та відповідальний за діджитал-стратегію Михайло Федоров на прес-конференції 27 травня. Скріншот: YouTube

Серед кандидатів в мажоритарних округах, за словами Корнієнка, від партії «Слуга народу» не буде діючих народних депутатів. 

«Щодо списку навіть серед цього фантастичного складу Ради сучасного... навіть там є кілька депутатів, які відзначилися якісною діяльністю і, можливо, ми будемо розглядати їх, скажімо так... Я не скажу, що у нас зараз черга з існуючих депутатів, нема такого. Черга стоїть, але яка нас не влаштовує. Можливо, ми будемо виходити з пропозицією, а не навпаки», — сказав він. 

За словами Разумкова, кандидатом від партії може бути «високоморальний громадян, з глибокими принципами, бажанням чути і реалізовувати ті задачі, які йому буде ставити українське суспільство».

«Це людина, яка повинна бути успішною у тій сфері діяльності, якою він займається і він міг би показати досягнення у цьому напрямку. Це людина, яка володіє бездоганною репутацією і яка зможе довести свою ефективність в Раді», — сказав Разумков. 

Партія буде підтримувати всі ініціативи, з якими йшов на вибори Володимир Зеленський, сказав Разумков, але остаточну програму ще має затвердити з'їзд. 

«Програма, звісно, сьогодні розробляється, але поки ми про неї говорити не маємо права, оскільки програму партії буде затверджувати з'їзд... Схожа ситуація і з першою п'ятіркою, першу п'ятірку буде визначати з'їзд в рамках чинного законодавства. І сьогодні розповідати, хто туди може потрапити, хто не може потрапити, буде некоректно. За великим рахунком, не стільки важливо, хто буде у першій п'ятірці, важливіші ті цінності, підхід державності, патріотизм, розуміння, навіщо ти туди йдеш, ніж твоє місце у списку», — сказав Разумков.

Кандидати мають пройти чотири рівні відбору: документальна перевірка, перевірка доброчесності, фахова кадрова оцінка, «пост-праймеріз». 

«Після того, як ми на з'їзді представимо наш список кандидатів, ми відкриємо можливість коментувати кожного кандидата...», — сказав Корнієнко, додавши, що до 8 липня у партії буде можливість виключити людину, до якої будуть зауваження. 

Перший етап з'їзду партії, на якому представлять кандидатів по мажоритарних округах, список із 225 кандидатів і програму, планується 8 червня.

За Указом Президента України Володимира Зеленського про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України восьмого скликання позачергові вибори до ВР призначені на 21 липня 2019 року.

Виборчий процес стартував 24 травня. 

Читайте також: Партія Порошенка перейменувалася у «Європейську солідарність»