Національний екзит-пол: Зеленський набирає 73%

За результатами опитування станом на 18.00 Володимир Зеленський набирає 73,2% голосів, Петро Порошенко — 25,3%.

Ще 1,5% виборців викреслили обох кандидатів або зіпсували бюлетень.

За регіонами дані екзит-полу на 18.00 розподілилися так:

  • Захід: Зеленський — 57%, Порошенко — 41,3%, зіпсували бюлетень — 1,8%;
  • Центр: Зеленський — 70,3%, Порошенко — 28%, зіпсували бюлетень — 1,7%;
  • Південь: Зеленський — 85,4%, Порошенко — 13,4%, зіпсували бюлетень — 1,1%;
  • Схід: Зеленський — 87,7%, Порошенко — 11,2% зіпсували бюлетень — 1,1%.

На 18.00 дві компанії, які здійснювали польові дослідження — Український центр економічних і політичних досліджень імені Олександра Разумкова і Київський міжнародний інститут соціології, опитали 13686 респондентів. Загалом, на 20.00, очікуються результати від трохи більше ніж 15 000.

Похибку очікують на рівні не більше 2,5%.

Скріншот: YouTube/Укрінформ

UPD: За даними опитувань на 20.00, Володимир Зеленський набирає 73% голосів, Петро Порошенко — 25,5%. Ще 1,5% респондентів заявили, що зіпсували бюлетень, повідомляє національне інформагенство «Укрінформ».

Інфографіка: if.org.ua

Результати екзит-полу презентували на прес-конференції в «Укрінформі». Їх озвучила директор фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва Ірина Бекешкіна.

Національний екзит-пол під час президентських виборів 2019 року проводиться фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва в рамках проекту «Національний екзит-пол 2019» за фінансової підтримки Програми сприяння громадської активності «Включайся!». Програма фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні, Представництвом Європейського Союзу в Україні, Міжнародним фондом «Відродження», посольством Канади в Україні. Партнери — Український центр економічних і політичних досліджень імені Олександра Разумкова і Київський міжнародний інститут соціології.

Читайте MediaPort у Telegram

Теги: 
Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.