Web Analytics

«Олімпійський» отримав запити на проведення дебатів від Порошенка і Зеленського

Кандидат у президенти України, чинний глава держави Петро Порошенко пропонує дві дати проведення дебатів. Його опонент Володимир Зеленський — одну.

Як повідомили сьогодні у прес-службі НСК «Олімпійський», запити щодо проведення дебатів вже надійшли від уповноважених представників обох кандидатів на пост Президента України. Від представника Петра Порошенка — на 14 та 19 квітня, від представника Володимира Зеленського — на 19 квітня.

«Державним підприємством НСК «Олімпійський» ініційовано переговорний процес з представниками зазначених кандидатів з приводу забезпечення проведення дебатів на території спортивного комплексу», — йдеться в повідомленні.

Володимир Зеленський і Петро Порошенко вийшли до другого туру виборів Президента України за підсумками голосування 31 березня. Повторне голосування Центральна виборча комісія призначила на 21 квітня.

Наразі вирішується, де і коли проводити дебати кандидатів — зокрема на «Олімпійському» або у студії Суспільного телебачення. Зустріч на стадіоні запропонував Зеленський. Порошенко у відповідь нагадав, що правила дебатів прописані в законодавстві, проте не заперечив проти «Олімпійського».

Петро Порошенко запрошував опонента на дебати 14 квітня, Зеленський натомість наполягав на іншій даті — 19 квітня. Представники чинного президента повідомили, що він готовий зустрітися в обидва дні.

У Центральній виборчій комісії 9 квітня заявили, що Суспільне підготує студію 19 квітня. «Якщо жоден кандидат не з'явиться, у нас буде напоготові будь-що нейтрального характеру, а в той час буде рухомий рядок, згідно з постановою, зі словами: перепрошуємо, кандидат такий-то не з'явився на дебати», — зазначив голова правління НСТУ Зураб Аласанія.

Читайте MediaPort у Telegram