Web Analytics

Офіційного звернення щодо дебатів поки не було — керівництво НСК «Олімпійський»

Керівництво Національного спортивного комплексу «Олімпійський» чекає на рішення Центральної виборчої комісії і Суспільного телебачення щодо дебатів кандидатів у Президенти України Петра Порошенка і Володимира Зеленського.

Ситуацію щодо проведення дебатів прокоментував сьогодні під час брифінгу заступник генерального директора НСК «Олімпійський» Віктор Анісімов.

«До сьогодні ми не отримали жодного офіційного звернення щодо проведення дебатів на НСК «Олімпійський» — ані від Центральної виборчої комісії, ані від Суспільного телебачення як організатора дебатів згідно із законодавством запитів не надходило», — сказав Анісімов.

Він також зазначив, що «Олімпійський» має технічні можливості провести дебати, проте спочатку має отримати технічне завдання.

«Якщо надійде заявка з технічним завданням, буде зустріч із представниками Центральної виборчої комісії, Суспільного телебачення і штабів кандидатів у Президенти України, щоб визначити технічні умови та вимоги до проведення дебатів», — пояснив заступник гендиректора.

Виходячи з цього, будуть розглядатися рішення щодо технічної підтримки, охорони, гарантування безпеки, наявності глядачів.

Відповідаючи на запитання, чи технічно можливо допустити глядачів, Анісімов сказав: «Ми ж провели Лігу чемпіонів, фінал. Все можливо, але питання в тому, яке рішення ухвалить Центральна виборча комісія».

Уточнити вартість проведення дебатів без технічного завдання наразі також неможливо, додав він.

Фото: Facebook/olympic.nsc

Володимир Зеленський і Петро Порошенко вийшли до другого туру виборів Президента України за результатами голосування 31 березня. Провести дебати на стадіоні «Олімпійський» в Києві запропонував Зеленський. Петро Порошенко у відповідь нагадав, що правила дебатів прописані в законодавстві, проте зазначив: «Але стадіон, так стадіон. Я чекаю на вас, Володимире Олександровичу».

Зеленський також закликав опонента здати медічні аналізи на алкоголь і наркотики. Порошенко сьогодні вранці пройшов процедуру в медпункті «Олімпійського». Зеленський — у приватній кліниці.

У Міністерстві внутрішніх справ запевнили, що готові забезпечити порядок, якщо дебати відбудуться на «Олімпійському».

Читайте MediaPort у Telegram